Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Kadencja 2014 - 2018

Skład

przewodnicząca

wiceprzewodniczący

sekretarz

Członek komisji

członek komisji

członek komisji

członek komisji

członek komisji

członek komisji

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 13 grudnia 2010 11:36
Dokument wprowadzony do BIP przez: Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń: 183367
22 września 2016 11:20 Edyta Recka - Usunięcie członka komisji.
23 lutego 2016 07:05 Edyta Recka - Usunięcie członka komisji.
04 stycznia 2016 11:32 Edyta Recka - Dodanie członka komisji: Członek komisji.